Turvallisuus - Toimintavarmuus - Joustavuus - Nopeus

Ota yhteyttä!

Jonator Oy

Käyntiosoite:
Prosessitie 6
21530 Paimio
Finland

Tavaraliikenne:
Muurassuontien puolelta

Puhelin:
+358 10 835 8400

Sähköposti:
jonator@jonator.fi

Y-tunnus:
0932529-0

Yhteystiedot

NimiToimenkuvaSähköpostiPuhelin
Mikko Mäkilä Toimitusjohtaja mikko.makila@jonator.fi 040 576 5807
Arttu Uotila Myyntipäällikkö, suunnittelu arttu.uotila@jonator.fi 040 704 0880
Matti Luotonen Myynti matti.luotonen@jonator.fi 050 431 7350
Risto Vesanto Myynti ja suunnittelu risto.vesanto@jonator.fi 050 463 8975
Kimmo Etholén Myynti ja suunnittelu kimmo.etholen@jonator.fi 050 501 8771
Tino Lindgren Suunnittelu tino.lindgren@jonator.fi 050 4543231
Marko Rantala Hankinta- ja logistiikkavastaava marko.rantala@jonator.fi 050 528 1795
Outi Mäkinen Sopimusvalmistus outi.makinen@jonator.fi 045 644 4908

Laskutusosoitteet

Jonator Oy
PL 1000
00781 HELSINKI

Verkkolaskutus

Verkkolaskutusosoite
003709325290
Välittäjäntunnus
003723327487
OVT-tunnus
003709325290

Katso tarkat laskutustiedot »