background image
title icon
Ratkaisukeskeinen toimija

Keskusvalmistuksen kärkiyritys

Jonator Oy sijaitsee Paimiossa, aivan Helsingin moottoritien kupeessa. Nykyaikaiset tuotantotilat ja henkilöstömme asiantuntemus mahdollistavat joustavuuden vielä pitkällä tuotantovaiheessa. Tuotteiden räätälöitävyys ja FI-sertifioidut valmistusprosessimme takaavat optimaalisen yhteensopivuuden teollisuuden vaativiin tarpeisiin.

signature
Ota yhteyttä

Tapaa asiantuntijamme

stock
Mikko Mäkilä

Toimitusjohtaja
+358 40 576 5807
mikko.makila@jonator.fi

Arttu Uotila

Myyntipäällikkö, suunnittelu
+358 40 704 0880
arttu.uotila@jonator.fi

Kimmo Etholén

Myynti ja suunnittelu
+358 50 501 8771
kimmo.etholen@jonator.fi

Tino Lindgren

Suunnittelu
+358 50 454 3231
tino.lindgren@jonator.fi

Kari Isotalo

Suunnittelu
+358 45 624 2050
kari.isotalo@jonator.fi

Antti Nurmi

Suunnittelu
+358 40 581 0637
antti.nurmi@jonator.fi

Tomi Pekkarinen

Tuotantopäällikkö
+358 46 923 2774
tomi.pekkarinen@jonator.fi

Marko Rantala

Hankinta- ja logistiikkavastaava
+358 50 528 1795
marko.rantala@jonator.fi

Tanja Valo-Henttu

Markkinointi- ja hallintosihteeri
+358 40 581 1872
tanja.valo-henttu@jonator.fi

Puhelin:
+358 10 835 8400
Sähköposti:
jonator@jonator.fi
Osoite:
Prosessitie 6, 21530 Paimio. Tavaraliikenne Muurassuontien puolelta
Y-tunnus:
0932529-0